خبر خبر

تاخير پرواز رشت به بغداد:
پرواز رشت – بغداد با تاخير در ساعت 50 دقيقه بامداد فردا انجام مي شود
مسئول روابط عمومي اداره کل فرودگاه گيلان اعلام کرد: پرواز شماره 3449 هواپيمايي ايران اير از فرودگاه سردار جنگل رشت به مقصد بغداد ، با 10 ساعت و 50 دقيقه تاخير در ساعت 50 دقيقه بامداد فردا انجام مي شود.

سید رضا علوی زمیدانی مسئول روابط عمومی اداره کل فرودگاه گیلان روز سه شنبه 10 بهمن در اینباره گفت: این پرواز می بایست ساعت 13 و 55 دقیقه امروز انجام می شد که در زمان حاضر، به ساعت 50 دقیقه بامداد فردا موکول شده است.

وی ضمن عذرخواهی از مسافران پرواز یادشده اظهار کرد: قرار بود این پرواز از تهران به بغداد و سپس به رشت انجام شود اما به علت عدم انجام بموقع پروازهای فرودگاه حضرت امام خمینی ره تهران با تاخیر انجام خواهد شد.

مسئول روابط عمومی اداره کل فرودگاه گیلان تاکید کرد: مسافران قبل از حرکت به سوی فرودگاه، با سامانه 199تماس بگیرند.

هم اکنون 88 سورتی پرواز در هفته به مقاصد تهران، مشهد، بغداد، شیراز، عسلویه،بندرعباس, تبریز، کیش، قشم، تبریز و اهواز از فرودگاه بین المللی سردار جنگل رشت برقرار است

فرودگاه بین المللی سردار جنگل رشت سال 1348 در زمینی به مساحت 220 هکتار ساخته شد؛ این فرودگاه تنها فرودگاه گیلان در هفت کیلومتری جاده رشت انزلی ، حدود 15 کیلومتری منطقه آزاد بندرانزلی واقع شده و به سیستم های کمک ناوبری دقیق و ارتباطی مجهز است

روابط عمومی اداره کل فرودگاه گیلان

 

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد