خبر خبر

بيانيه اداره کل فرودگاه استان گيلان به مناسبت فرارسيدن يوم ا... 22 بهمن
شوراي فرهنگي اداره کل فرودگاه استان گيلان به مناسبت فرارسيدن 22 بهمن بيانيه اي صادر کرد.

 

شورای فرهنگی اداره کل فرودگاه استان گیلان به مناسبت 22 بهمن بیانیه ای صادر کرد: متن این بیانیه به این شرح است:

بسم ا... الرحمن الرحيم

و نريد ان نمن علي الذين الستضعفوا في الارض و نجعلهم ائمه و نجعلهم الوارثين

( سوره مباركه قصص آيه شريفه 5)

 

خورشید چهلمین بهار پرطراوت آزادی در حالی در سرزمین "اسلام و فرهنگ و ادب و ایثار" طلوع می‌کند که جهانیان، محو تماشای عظمت و اقتدار خیره‌کننده ملّت ایران شده است و در پرتو امواج بیداری‌بخش این انقلاب بزرگ الهی، مناسبات و معادلات ساخت قدرت جهانی، خارج از اراده مستکبران و نظم ادعایی قدرت‌های سلطه‌گر به نفع مستضعفین و ملل آزاده و حق‌طلب بر هم ریخته و بشریت در حال گذر از یک پیچ تاریخی مهم و سرنوشت ساز قرار گرفته است و بیش از هر مقطع زمانی، بستر تحقق وعده خداوند برای "حکومت جهانی مستضعفین" و درک ظهور "موعود" مهیا شده است.

پیروزی انقلاب اسلامی، طلیعۀ پیشرفت کشور در تمام عرصه ها بود و در کنار استقلال سیاسی، دانشمندان جوان کشورمان در حوزه های مختلف از قبیل پزشکی و درمانی، نانو، بایو، هوا فضا، انرژی صلح آمیز هسته ای، سلول های بنیادی، تکنولوژی های نظامی فوق پیشرفته و ... مرزهای دانش را درنوردیدند و همه اینها، گوشه ای از دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است. دشمنان انقلاب اسلامی پس از آزمایش همه را‌ه‌های دشمنی، از کارساز نبودن تحریم‌ و تهدید نیز گیج و سرگشته شده‌اند و اذعان دارند که تحریم‌ یک سیاست اصولی و نتیجه‌بخش برای مردم مقاوم و ولایتمدار ایران اسلامی نبوده و نخواهد بود.

كاركنان اداره كل فرودگاه استان گيلان ضمن تبريك دهه مباركه فجر به محضر حضرت ولی عصر(عج)، با حضور حماسي و آگاهانه خود در روز 22 بهمن، با فرياد" هيهات مناالذله" و با ايمان، اقتدار، ثبات و اتكاء به قدرت لايزال الهي در صحنه دفاع از ارزشهاي معنوي نظام حضور مي يابند و با آرمانهاي پرافتخار بنيانگذار جمهوري اسلامي حضرت امام(ره) و ولي امر مسلمين جهان حضرت آيت ا... العظمي امام خامنه اي " مد ظله العالي" تجديد ميثاق مي كنند.

 

 

 

روابط عمومي و پايگاه مقاومت بسيج شهيد اصغرتاش

اداره كل فرودگاه استان گيلان

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد