خبر خبر

مديرکل فرودگاه استان گيلان خبر داد
افزايش پرواز داخلي و خارجي فرودگاه سردار جنگل رشت در ايام نوروز
مديرکل فرودگاه گيلان با اشاره به افزايش پرواز داخلي رشت به شيراز و عسلويه گفت: افزايش مسيرهاي خارجي نيز به آدانا ترکيه و تفليس گرجستان در ايام نوروز انجام‌شده است.

 

مدیرکل فرودگاه گیلان با اشاره به افزایش پرواز داخلی رشت به شیراز  و عسلویه گفت: افزایش مسیرهای خارجی نیز به آدانا ترکیه و تفلیس گرجستان در ایام نوروز انجام‌شده است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرودگاه گیلان,مهندس غلامرضا کریم آقایی با اعلام آمادگی فرودگاه سردار جنگل رشت جهت استقبال و بدرقه مسافرین نوروزی اظهار کرد: از 29 اسفند دو مسیر داخلی و دو مسیر خارجی به پروازهای فرودگاه سردار جنگل افزایش پیدا می‌کند.

وی با اشاره به افزایش مسیر پرواز داخلی رشت به شیراز و عسلویه گفت: افزایش مسیرهای خارجی نیز به آدانا ترکیه و تفلیس گرجستان در ایام نوروز انجام‌شده است.

مدیرکل فرودگاه استان گیلان با اشاره به اینکه آدانا با سه پرواز رفت‌وبرگشت در روزهای سه‌شنبه مسافران را جابجا خواهد کرد گفت: هشت پرواز نیز به تفلیس گرجستان در روزهای 28 اسفند, چهار, نه و 14 فروردین انجام خواهد شد که مسافران می‌توانند به‌صورت مستقیم از رشت به تفلیس عزیمت کنند.

 وی از اقدامات نوروزی فرودگاه سردار جنگل رشت خبر داد و افزود: طبق مصوبه ابلاغ‌شده، تمامی جداول فرودگاه رنگ‌آمیزی، فضای سبز گلکاری و سازه اطلاعات پرواز این فرودگاه با چیدمانی جدید تجهیز شده است.

مدیرکل فرودگاه استان گیلان از راه‌اندازی نمایشگاه صنایع‌دستی، خوراک گیلان و برپایی سفره هفت‌سین به سبک سنتی خبر داد و گفت: کشیک نوروزی تحت عنوان «دستیار مدیر ترمینال » جهت مساعدت به مدیر ترمینال به دلیل افزایش پرواز در ایام نوروز را در دستور کار قرار دادیم.

مهندس, کریم آقایی افزود: مردم برای اینکه از آخرین پروازهای خود یا میهمانانشان مطلع شوند می‌توانند از طریق شماره 199 و یا مراجعه به سایت  به آدرس

https://rasht.airport.ir/flight-info#arrivals,https://rasht.airport.ir/flight-info#departures فرودگاه از آخرین تغییرات پروازها به‌صورت آنلاین آگاهی یابند.

روابط عمومی اداره کل فرودگاه استان گیلان

 

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد