خبر خبر

تعداد پروازهاي گيلان 20 درصد افزايش يافت
مديرکل فرودگاه گيلان اعلام کرد: تعداد پروازهاي فرودگاه بين المللي سردارجنگل رشت طي سه ماه نخست امسال افزايش و در خرداد ماه، نسبت به دوره مشابه 20 درصد افزايش داشته است.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل فرودگاه گیلان مهندس غلامرضا کريم آقايي از افزایش 20 درصدی پروازهای این فرودگاه در سه ماهه اول امسال خبر داد و گفت: در سه ماه نخست سال جاري، يک هزار و 275 سورتي پرواز انجام شد که 438 مورد از پروازهاي يادشده در خردادماه امسال انجام شده است.


وي اظهار کرد: همچنين طي مدت يادشده 25 پرواز خارجي به مقصد عتبات عاليات بوده است.
مديرکل فرودگاه گيلان مجموع پروازهاي فرودگاه بين المللي سردارجنگل رشت در زمان حاضر را 112 پرواز در هفته عنوان و اضافه کرد: رتبه اين استان در سطح کشور به لحاظ تعداد پرواز، ارتقاء يافته و در جايگاه يازدهم قرار گرفته است.

وي افزود: اين استان پيش از آغاز سال جديد در جايگاه پانزدهم کشوري بود که با آغاز فصل گردشگري و افزايش تعداد پروازها به جايگاه يادشده رسيده است

به گفته مهندس کريم آقايي، فرودگاه گيلان به لحاظ زيرساختي آمادگي افزايش تعداد پرواز به ديگر مقاصد داخلي را دارد اما اين موضوع نيازمند هم افزايي از سوي دستگاه هاي اجرايي استان و همچنين دفاتر خدمات مسافرتي است

روابط عمومی اداره کل فرودگاه گیلان

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد