خبر خبر

از تنها آزاده و جانباز هشت سال دفاع مقدس فرودگاه رشت تجليل و قدرداني شد
در جلسه شوراي اداري اداره کل فرودگاه گيلان که در آستانه سالروز ورود آزادگان به ميهن اسلامي تشکيل شد, از فردين فدايي تنها آزاده فرودگاه سردار جنگل رشت تجليل و قدرداني شد.

 

 

 

در جلسه شورای اداری اداره کل فرودگاه گیلان که در آستانه سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی تشکیل شد، از فردین فدایی تنها آزاده فرودگاه سردار جنگل رشت تجلیل و قدردانی شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرودگاه گیلان، جلسه شورای اداری این اداره کل به ریاست مدیر کل این فرودگاه و با حضور معاونین، روسای ادارات و مسئولین واحدها روز چهارشنبه 24 مرداد برگزار شد.
مهندس غلامرضا کریم آقایی مدیر کل فرودگاه گیلان در این جلسه ضمن بزرگداشت سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی به تشریح موضوع تاب آوری در شرایط فعلی اقتصادی کشور اشاره کرد و گفت: درآمد شرکت فرودگاهها نیز بسان سایر بنگاه های اقتصادی کشور متاثر از نوسانات بازار ارز قرار گرفته و ضرورت دارد ضمن صرفه جویی در هزینه های جاری از جمله مصارف انرژی، نسبت به افزایش درآمدهای غیرهوانوردی فرودگاه سردار جنگل رشت اهتمام بیشتری بورزیم.
گفتنی است در ادامه جلسه ازآقای فردین فدایی تنها آزاده و جانباز شاغل در فرودگاه سردار جنگل رشت که به مدت پنج سال در اسارت رژیم بعثی صدام بود تجلیل شد.


روابط عمومی اداره کل فرودگاه استان گیلان

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد