خبر خبر

جلسه هماهنگي مانور کامل طرح اضطراري فرودگاه سردار جنگل رشت
دومين جلسه هماهنگي مانور کامل طرح اضطراري فرودگاه سردار جنگل رشت با حضور مدير کل دفتر مقررات فرودگاهي,مديريت بحران و پدافند غيرعامل شرکت فرودگاهها برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرودگاه گیلان، دومین جلسه هماهنگی تمرین کامل طرح اضطراری فرودگاه سردار جنگل رشت صبح روز شنبه 24 شهریورماه در سالن کنفرانس امام رضا علیه السلام اداره کل فرودگاه گیلان برگزار شد.

در این جلسه که مدیر کل دفتر مقررات فرودگاهی، مدیریت بحران و پدافند غیرعامل شرکت فرودگاهها نیز حضور داشت، مدیر کل فرودگاه گیلان ضمن تشریح اهداف این جلسه به مانور دوسالانه طرح اضطراری اشاره کرد و گفت: این مانور در هفته سوم مهرماه سال جاری برگزار خواهد شد و در این جلسه سناریوی مانور بر اساس الزامات سازمان جهانی هواپیمایی کشوری طرح ریزی خواهد شد.

هم چنین مهندس گلیج  به بررسی نقاط ضعف و قوت مانور دوسالانه طرح اضطراری سایر فرودگاهها در این جلسه اشاره و لزوم تعامل و آشنایی مسئولان ارگانهای امدادرسان باهمدیگر و تأثیر آن در زمان حادثه شدند و استفاده از ظرفیت های بالقوه نهادها در انجام مانور طرح اضطراری و هم چنین انعکاس رسانه ای مانور قبل و بعد از انجام مانور را خواستار شدند .

گفتنی است مانور دوسالانه طرح اضطراری فرودگاه سردار جنگل رشت در هفته سوم مهرماه سال جاری به منظور رعایت الزامات سازمان جهانی هواپیمایی کشوری و به منظور آمادگی نیروها در سوانح هوایی برگزار خواهد شد.

روابط عمومی اداره کل فرودگاه استان گیلان

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد