خبر خبر

دورۀ آموزش روساي ادارات تسهيلات و تجهيزات فرودگاههاي کشور به ميزباني فرودگاه سردارجنگل رشت آغاز شد
دورۀ آموزش روساي ادارات تسهيلات و تجهيزات فرودگاههاي کشور با حضور مديرکل تسهيلات و سامانه هاي فرودگاهي شرکت فرودگاهها و ناوبري هوايي ايران به ميزباني فرودگاه سردارجنگل رشت آغاز و تا پايان روز اول آذر ماه ادامه دارد.

به گزارش روابط عمومی ادارۀ کل فرودگاه گیلان،همزمان با آغاز هفتۀ وحدت،دورۀ آموزشی روسای ادارات تسهیلات و تجهیزات فرودگاههای کشور صبح امروز به میزبانی فرودگاه سردارجنگل رشت آغاز شد و تا پایان روز پنج شنبه، اول آذرماه ادامه دارد.

در مراسم افتتاحیۀ این دورۀ آموزشی،مهندس کریم آقایی مدیرکل فرودگاه گیلان ضمن خیرمقدم و تشریح عملکرد این ادارۀ کل، به اهمیت خدمات فرودگاهی اشاره کرد وگفت:تبلور خدمات فرودگاهی با تسهیلات و تجهیزات در فرودگاهها امکان پذیر خواهد بود که فرودگاه سردار جنگل رشت با چنین دیدگاهی به ارائۀ خدمات می پردازد.

مهندس وفایی مدیرکل تسهیلات و سامانه های فرودگاهی شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران نیز در مراسم افتتاحیۀ این دورۀ آموزشی به تشریح عملکرد شرکت فرودگاهها در بخش تسهیلات و تجهیزات اشاره کرد و گفت:با برنامه ریزی انجام شده و آموزش کارکنان ترمینال ها و امور فنی فرودگاهها، توانستیم تجهیزات مناسبی را جهت ارائه خدمات فرودگاهی در کل فرودگاههای کشور فراهم نماییم.

روابط عمومی ادارۀ کل فرودگاه استان گیلان

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد