خبر خبر

پروازهاي فرودگاه رشت به مقاصد مشهد و کيش افزايش يافت
مديرکل فرودگاه گيلان از افزايش پرواز از فرودگاه رشت به مقاصد مشهد و کيش از ارديبهشت ماه سال جاري خبر داد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل فرودگاه گيلان مهندس غلامرضا کریم آقایی در اين باره گفت: از هشتم اردیبهشت ماه سال جاری پرواز رشت - مشهد و بالعکس به ترتیب در روزهای يكشنبه,دوشنبه,چهارشنبه و پنجشنبه هر هفته که ازسوی شرکت های هواپیمایی وارش و کاسپین انجام خواهد شد، به پروازهای فرودگاه بین المللی سردار جنگل رشت اضافه شده است.

وی ادامه داد: در گذشته مسیر هوایی رشت - مشهد همه روزه از این فرودگاه انجام می شد که از هشتم اردیبهشت ماه سال جاری در روزهای یادشده نیز به این مسیر اضافه شده است.

مدیرکل فرودگاه سردار جنگل رشت همچنین از افزایش پروازهای رشت به کیش خبر داد و گفت: با وجود اینکه در گذشته پروازهای رشت به کیش در روزهای یکشنبه و چهارشنبه توسط شرکت هواپیمایی کیش انجام می شد اما از اول اردیبهشت ماه سال جاری نیز  پرواز رشت - کیش و بالعکس به ترتیب در روزهای سه شنبه و جمعه هر هفته ازسوی شرکت های هواپیمایی وارش انجام خواهد شد.

 مهندس کریم آقایی با بیان اینکه فرودگاه رشت از زیرساخت های عملیاتی خوبی برخوردار بوده و آمادگی پذیرش پروازهای داخلی و بین المللی را در تمامی ساعات شبانه روز دارد, گفت: با اضافه شدن مسير رشت به مشهد و کیش در حال حاضر تعداد 90سورتي پرواز داخلی در هفته از فرودگاه بین المللی سردار جنگل رشت به مقاصد تهران، مشهد،تبریز, شیراز، كيش، بندرعباس، عسلویه، اهواز و اصفهان انجام می شود.

گفتنی است شركت هاي هواپيمايي جمهوري اسلامي، آسمان، ايران اير تور، كيش اير و کاسپین, وارش و کارون در فرودگاه رشت فعال هستند.

                                                  

      روابط عمومي اداره كل فرودگاه استان گيلان

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد