خبر خبر

بيانيه اداره کل فرودگاه استان گيلان در آستانه 13 آبان
در آستانه 13 آبان اداره کل فرودگاه استان گيلان بيانيه اي صادر کرد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل فرودگاه استان گيلان ،در این بیانیه ضمن گرامی داشت ياد و خاطره بنیانگذار کبیرانقلاب اسلامی و شهدای یوم الله سیزده آبان  آمده است : 13 آبان؛ سالروز تبعید حضرت امام خمینی (ره) رهبر کبیر انقلاب اسلامی و بزرگ مرجع جهان تشیع در سال 1343 به لحاظ مخالفت با لایحه استعماری کاپیتولاسیون استعماری و سالروز بزرگداشت شهادت دانش آموزان انقلابی معترض به ظلم و ستم و فساد دربار ظالم ستمشاهی است که توسط گارد رژیم منحوس پهلوی در مقابل درب اصلی دانشگاه تهران به خاک و خون کشیده شد.

همچنین، این روز یادآور تسخیر لانه جاسوسی آمریکا به دست دانشجویان مسلمان پیرو خط امام (ره) در سال 1358 است. این سه رخداد مهم وجوه مشترک «استکبار ستیزی، استقلال طلبی و آزادی خواهی» ملت ایران اسلامی است.

همچنین دراین بیانیه آمده ما كاركنان اداره كل فرودگاه استان گيلان، در سال «رونق تولید»، ضمن اعلام همبستگی مجدد با آرمان‌ها و اندیشه‌های والای امام راحل (ره) و مقام معظم رهبري «مد ظله العالی»، با حضور پرشور خود در راهپیمایی یوم الله 13 آبان و روز ملی مبارزه با استکبار جهانی، تمامی آحاد همیشه در صحنه و حزب الله را به شرکت گسترده در این همایش ملی دعوت می‌نماییم.

روابط عمومي و پايگاه مقاومت بسيج شهيد اصغرتاش اداره كل فرودگاه استان گيلان

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد