خبر خبر

پرواز رشت به تهران بار ديگر از فرودگاه بين المللي سردار جنگل رشت برقرار شد
مدير کل فرودگاه گيلان اعلام کرد: پرواز رشت به تهران بار ديگر از فرودگاه بين المللي سردار جنگل رشت برقرار شده است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرودگاه گیلان مهندس غلامرضا کریم آقایی به از سر گیری پروازهای مسیر رشت به تهران پس از شیوع ویروس کرونا اشاره کرد و گفت: پس از برداشتن محدودیت تردد ، برخی پروازهای فرودگاه بین المللی سردار جنگل رشت نیز از سوی شرکت های هواپیمایی برقرار شد اما پرواز به مقصد تهران انجام نمی شد که این پرواز نیز  از جمعه گذشته 12 اردیبهشت توسط شرکت ایران ایر انجام می شود.

وی خاطرنشان کرد: ایرتور، ایران ایر، کیش ایر، کارون، آسمان و کاسپین شرکت های هواپیمایی هستند که عهده دار تردد هوایی از فرودگاه رشت به مقاصد قابل انجام هستند.

مهندس کریم آقایی یادآور شد:  با توجه به امکان لغو برخی پروازها بنا به صلاحدید شرکت های هواپیمایی توصیه می شود مسافران پیش از حضور در فرودگاه از طریق ۱۹۹ اطلاعات پروازی خویش را دریافت نمایند.
وی با بیان این موضوع که با آغاز ماه مبارک رمضان تعداد مسافران اندک است و خواه ناخواه فاصله گذاری رعایت می شود  بیان کرد: افزایش مسیرهای پروازی در اولویت برنامه های سال جدید فرودگاه بین المللی سردار جنگل رشت قرار دارد.

وی گفت:اگرچه در راستای شکستن حلقه شیوع کرونا اغلب پروازها از سوی شرکت های هواپیمایی لغو می شد اما فرودگاه بین المللی سردار جنگل رشت در تمام مدت آماده پذیرش پرواز و یاری رسانی در بحران و عملیاتی بوده است.
فرودگاه بین المللی سردار جنگل رشت فعال  است و در راستای سلامت مسافران و کارکنان؛ ترمینال ها، ساختمان اداری و عملیاتی بصورت مستمر ضد عفونی می شوند و هماهنگی لازم برای استقرار تیم بهداشتی بمنظور تب سنجی مسافران صورت پذیرفته است.

روابط عمومی اداره کل فرودگاه استان گیلان   

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد