خبر خبر

پروازهاي فرودگاه سردار جنگل رشت به روال عادي برگشت
مدير کل فرودگاه استان گيلان از بازگشت مجدد پروازها به روال عادي خبرداد و گفت: 80 درصد پروازهاي برنامه اي فرودگاه سردار جنگل رشت در مسيرهاي تهران, شيراز, اصفهان, بندرعباس, تبريز, اهواز و عسلويه و مشهد در حال انجام مي باشد و پروازهاي جزيره کيش هم بزودي برقرار مي شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرودگاه گیلان,مهندس غلامرضا کریم آقایی در اینباره افزود: پروازهای یادشده طی نیمه اول اردیبهشت ماه ۳۰ سورتی پرواز در هفته بود که هم اکنون به 98 سورتی پرواز افزایش یافته است.

وی ادامه داد: پروازهای یادشده از سوی شرکت های هواپیمایی ایران ایر, آسمان,کاسپین,کارون و ایرتور انجام می شود.

مهندس کریم آقایی تصریح کرد: در نیمه اول اردیبهشت تعداد 30 سورتی پرواز داخلی در هفته از فرودگاه بین المللی سردار جنگل رشت به مقاصد تهران، مشهد، شیراز، بندرعباس، عسلویه انجام می شد که اکنون و پس از بازگشت به روال عادی، پروازهای فرودگاه گیلان به مسیرهای عسلویه,مشهد,تهران,اصفهان,اهواز,تبریز,بندرعباس و شیراز ۹8 سورتی در هفته رسیده است و پروازهای جزیره کیش هم بزودی برقرار می شود.

وی اظهار داشت: اگرچه در راستای شکستن حلقه شیوع کرونا اغلب پروازها از سوی شرکت های هواپیمایی لغو می شد اما فرودگاه بین المللی سردار جنگل رشت در تمام مدت آماده پذیرش پرواز و یاری رسانی در بحران و در واقع عملیاتی بود.

روابط عمومی اداره کل فرودگاه استان گیلان

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد