خبر خبر

عفاف مقدمه حجاب است
در جلسه شوراي فرهنگي اداره کل فرودگاه گيلان, رعايت عفاف و حجاب براي آقايان و بانوان تاکيد و از يکي از کارکنان اين فرودگاه که مصداق اين ويژگي مي باشد تجليل شد.

مهندس غلامرضا کریم آقایی با تاکید بر اینکه عفاف و حجاب صرفا ویژه بانوان نیست و آقایان نیز می بایستی بر اساس فرامین الهی مجهز به سلاح عفت و پاکدامنی باشند.

وی اضافه کرد: این تصور اشتباه که حجاب ویژه بانوان است و آقایان در این دستور الهی که سلامت روح و روان را به دنبال دارد نقشی ندارند کاملا بی اساس است و همه وظیفه داریم شرعا و قانونا این فریضه را رعایت کنیم.

مدیر کل فرودگاه گیلان با تاکید بر اینکه وظیفه داریم با ارائه خدمات مطلوب به مسافران, پیام های فرهنگی را نیز تبلیغ کنیم, اضافه کرد: بانوان شاغل در فرودگاه سردار جنگل رشت با پوشش اسلامی شاخص های عفاف و حجاب را ر عایت می کنند و با این رویکرد شورای فرهنگی اداره کل فرودگاه استان گیلان یکی از بانوان را به عنوای بانوی حجاب برتر در این فروگاه معرفی کرد و از طرف ریاست محترم هیات مدیره و مدیر عامل شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران و همچنین رئیس شورای فرهنگی این شرکت و اینجانب مورد تجلیل قرار گرفت.

گفتنی است در پایان جلسه از سرکار خانم طیبه مسلمی از کارکنان واحد اطلاعات پرواز فرودگاه سردار جنگل رشت  به جهت رعایت مصادیق عفاف و حجاب برتر تجلیل شد.

روابط عمومی اداره کل فرودگاه استان گیلان 

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد