خبر خبر

پرواز مستقيم رشت - نجف اشرف برقرار شد.
مديرکل فرودگاه گيلان از انجام نخستين پرواز مستقيم از مبدا رشت به عتبات عاليات خبر داد و گفت: اين پرواز با حضور استاندار گيلان از امروز پنجشنبه برقرار شد و در طول سال جاري استمرار خواهد داشت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرودگاه استان گیلان،مهندس سید محسن میرحسینی ، از برقراری پرواز مستقیم از مبدا فرودگاه سردار جنگل رشت به عتبات عالیات کشور عراق خبر داد و اظهار کرد: پس از وقفه ناشی از شیوع کرونا از امروز، 22 اردیبهشت این پروازها مجددا برقرار شد.

وی با بیان اینکه ساعت 10:45 روز‌های پنجشنبه هر هفته پرواز از مقصد رشت به فرودگاه نجف اشرف برقرار می‌شود، گفت: این پرواز توسط شرکت هواپیمایی پویا انجام می شود.

وی همچنین از حضور استاندار گیلان در مراسم بدرقه زائران عتبات عالیات خبر داد و افزود:حضور استاندار گیلان تاکیدی است بر افزایش پروازهای فرودگاه سردار جنگل رشت که در دستور کار قرار گرفته است و باتوجه به استقبال مناسب  زائرین گیلانی جهت اعزام به عتبات عالیات، ورود گردشگر از کشور عراق ، با رویکرد توریسم سلامت را از دیگر اهداف برقراری پرواز عنوان نمود که  توسط مسئولین استانی، مورد پیگیری قرارگرفته است و اظهار امیدواری نمود که تعداد پروازهای مذکور از یک روز به ۲روز درهفته افزایش یابد.

مهندس میرحسینی از برقراری پروازهای آستراخان در آینده نزدیک از فرودگاه سردار جنگل رشت خبر داد و گفت:این پرواز مراودات تجاری را برای امور تجارت و بازرگانی تسهیل خواهد کرد.

روابط عمومی اداره کل فرودگاه استان گیلان

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد