نمایش اطلاعات ثبت شده فرم نمایش اطلاعات ثبت شده فرم

۱۵ شهريور ۱۳۹۶
پروازهاي برگشت حجاج گيلاني از مدينه به فرودگاه سردار جنگل رشت روزهاي 19 و 20 شهريور در قالب سه پرواز انجام خواهد شد.
۱۲ شهريور ۱۳۹۶
در آستانه ورود پنجمین فروند از هواپیماهای ATR به کشور برنامه ریزی برای رونمایی از پروازهای بین‌المللی ای.تی.آرها از نقاط مرزی کشور آغاز و بر اساس تاکیدات وزیر راه و شهرسازی قرار است همزمان با افزایش ATR ها در ناوگان هما با اتصال شبکه هوایی ایران از استان‌های مرزی به کشورهای همجوار، شاهد آغاز پروازهای کوتاه خارجی شاپرک‌های هما با هدف توسعه استان‌های مرزی باشیم.
۴ شهريور ۱۳۹۶
مهندس غلامرضا کريم آقايي مدير کل فرودگاه استان گيلان به مناسبت فرارسيدن روز کارمند، پيام تبريک صادر کرد.
۱ شهريور ۱۳۹۶
دوره آموزشي طرح پرواز الكترونيكي با حضور نمايندگان شركت‎هاي هواپيمايي، ارگان‎هاي نظامي و كاركنان واحدهاي عمليات هوانوردي فرودگاه بین‎المللي رشت به ميزباني اين فرودگاه برگزار شد.
۳۰ مرداد ۱۳۹۶
مدیرکل فرودگاه گیلان بابیان اینکه توسعه پارکینگ هواپیماها به تملک پروازی گره‌خورده است گفت: فاز دوم محوطه‌سازی در یک سال گذشته پیگیری، پیمانکار انتخاب‌ و در فرودگاه رشت مستقرشده و در حال تجهیز کارگاه است و ان‌شاءالله در هفته دولت عمليات اجرايي پروژه شروع خواهد شد.
۲۹ مرداد ۱۳۹۶
مراسم تجليل از فردين فدايي تنها آزاده شاغل در فرودگاه بين المللي سردار جنگل رشت همزمان با اقامه نماز جماعت ظهر و عصر در فرودگاههاي كشور با حضور مدير كل و كاركنان در محل نمازخانه اين اداره كل برگزار شد.
۲۵ مرداد ۱۳۹۶
مهندس غلامرضا کريم آقايي مدير کل فرودگاه استان گيلان با صدور پيامي، سالروز ورود آزادگان به ميهن اسلامي را به فردين فدايي تنها آزاده اين اداره کل تبريک گفت.
۲۲ مرداد ۱۳۹۶
مدیرکل فرودگاه بین المللی سردار جنگل رشت از برقراري خط پرواز آدانا به رشت و بالعكس از دوم شهريورماه سال جاری خبر داد.
۱۸ مرداد ۱۳۹۶
نخستين گروه از زائران گيلاني امروز به سرزمين وحي اعزام شدند.
۱۸ مرداد ۱۳۹۶
اولين گروه از زائران گيلاني حج تمتع سال 96در قالب دو كاروان از امروز به مدت دو روز با يك فروند هواپيماي ايرباس A300از فرودگاه رشت به سرزمين وحي اعزام خواهند شد.
۲۸ تير ۱۳۹۶
همزمان با بيست و هشتمين روز از تيرماه،اولين جلسه هماهنگي عمليات حج تمتع سال 96 فرودگاه سردارجنگل رشت با حضور مدير كل، فرماندهان پليس، سپاه حفاظت، گذرنامه و معاونين فرودگاه در ترمينال پروازهاي خارجي برگزار شد. به گزارش روابط عمومي اداره كل فرودگاه گيلان،مهندس غلامرضا كريم آقايي مدير كل اين...
۱۸ تير ۱۳۹۶
همزمان با فرارسيدن هفته عفاف و حجاب، مهندس غلامرضا کريم آقايي مدير کل فرودگاه استان گيلان پيام تبريک صادر کرد.
۱۲ تير ۱۳۹۶
مدیرکل فرودگاه گیلان از راه اندازي پرواز رشت به تفلیس – مرکز کشور گرجستان – از بیست و دوم تیرماه از فرودگاه بین المللی سردار جنگل رشت خبر داد و گفت: این پرواز بصورت رفت و برگشت تهران – رشت – تفلیس در روز های دوشنبه و پنجشنبه هر هفته انجام خواهد شد.
۳۱ خرداد ۱۳۹۶
اداره کل فرودگاه گيلان در آستانه فرارسيدن روز قدس بيانيه اي صادر کرد.
۲۴ خرداد ۱۳۹۶
با ورود هواپيماهاي ATR به ناوگان هواپيمايي جمهوري اسلامي ايران، پرواز تهران-رشت- تبريز و بالعكس از روز چهارشنبه 24 خرداد بصورت هفتگی از فرودگاه سردار جنگل رشت راه اندازي شد.
۲۳ خرداد ۱۳۹۶
با ورود هواپيماهاي ATR به ناوگان هواپيمايي جمهوري اسلامي ايران، پرواز تهران-رشت- اصفهان و بالعكس از روز دوشنبه 29 خرداد بصورت هفتگی از فرودگاه سردار جنگل رشت راه اندازي می شود.
۱۳ خرداد ۱۳۹۶
به همت اداره کل فرودگاه گيلان، مراسم بيست و هشتمين سالگرد حضرت امام خميني ره در فرودگاه سردار جنگل رشت برگزار شد.
۲ اردیبهشت ۱۳۹۶
همزمان با سالروز تاسيس سپاه پاسداران انقلاب اسلامي، مدير كل فرودگاه گيلان به منظور تبريك، با حضور در يگان حفاظت هواپيمايي فرودگاه سردار جنگل رشت، با فرمانده اين يگان ديدار و گفتگو كرد.
۲ اردیبهشت ۱۳۹۶
جلسه راهبري خدمات فرودگاهي در سال 96 با حضور مديران ترمينال، كاركنان اطلاعات پرواز، معاونين و مسئول حراست با محوريت خدمات رساني مطلوب به مسافران به رياست مدير كل فرودگاه گيلان برگزار شد.  
۲۳ فروردين ۱۳۹۶
مدیرکل فرودگاه گیلان از افزایش پرواز مشهد به رشت از 22 فروردين ماه 96 در فرودگاه سردار جنگل رشت خبر داد. به گزارش روابط عمومي اداره كل فرودگاه استان گيلان، مهندس غلامرضا كريم آقايي،مدیرکل فرودگاه گیلان با اشاره به آخرین وضعیت پروازهای این فرودگاه در سال جاری، اظهار کرد: از 22 فروردين ماه 96...