بیانیه حفظ حریم شخصی بیانیه حفظ حریم شخصی

بیانیه حفظ حریم شخصی اداره کل فرودگاههای استان گیلان

به پرتال اداره کل فرودگاههای استان گیلان خوش آمدید.

اداره کل فرودگاههای استان گیلان برای حریم خصوصي کاربران خود ارزش فراوان قائل است. در اين بيانيه شرح داده مي شود كه چه اطلاعاتي ، چگونه و به چه منظور از كاربران اين اداره کل دريافت شده و درباره نحوه استفاده و محافظت از اطلاعات توضيح داده مي شود . اداره کل فرودگاههای استان گیلان حفظ حريم شخصي شما را تضمين مي‌كند. اگر در هنگام استفاده از اين پايگاه اينترنتي، از شما اطلاعاتي خواسته شود كه هويت‌تان را آشكار كند مي‌توانيد مطمئن باشيد كه از آن تنها بر اساس اصول مطرح شده در اين بيانيه استفاده مي‌شود. در هر حال تعهدات و مسئوليت‌هاي اداره کل فرودگاههای استان گیلان محدود به توانايي‌ها و امكانات بوده و در قبال اقدامات مجرمانه، حوادث و رويدادهاي غيرمترقبه و يا اتفاقاتي كه منتسب يا ناشي از اقدامات اداره کل فرودگاههای استان گیلان نباشد، مسئوليت و يا تعهدي نخواهد داشت.
ممکن است در آینده تغییراتی در این سند اعمال شود. شما مي‌توانيد با مراجعه به اين صفحه از تغييرات ايجاد شده در بيانيه حفظ حريم شخصي اداره کل فرودگاههای استان گیلان مطلع شويد.


- اطلاعاتی که دریافت می گردد : 
به منظور کار با این تارنما و یا استفاده از خدمات آن برخی اطلاعات شخصی شما ممکن است دریافت گردد. اين اطلاعات براي اعمال خدمات، حفظ کيفيت خدمات، و به منظور فراهم کردن آمار عمومي ناظر به استفاده از پايگاه اينترنتي به کار گرفته مي‌شود.
این اطلاعات شامل موارد ذیل می باشد :
۱) اطلاعات هویتی مانند : آدرس ایمیل، نام و نام خانوادگی،کدملي, شماره تلفن، آدرس منزل، آدرس محل کار، نام پدر، شماره همراه، شناسه ملي، تاريخ تولد

چگونگی بهره برداری از اطلاعات : 
اداره کل فرودگاههای استان گیلان به منظور شناخت نیازها و ارائه پیشنهادهای بهتر به کاربران، از اطلاعات گردآوری شده براي اهداف ذيل استفاده مي‌کند :
۱) استفاده از اطلاعات برای بهبود خدمات یا نحوه‌ی ارائه‌ی آن‌ها
۲) ارائه‌ی امکانات جدید، پیشنهادهای ویژه و يا ديگر اطلاعات 

توجه داشته باشید که اگر شما مستقیماً اطلاعات حساس هویتی یا شخصي خود را از طريق اداره کل فرودگاههای استان گیلان افشا کنيد، ممکن است اين اطلاعات توسط سايرين به كار گرفته شود. اين اداره کل هيچ يك از ارتباطات آنلاين خصوصي شما را رصد نمي‌كند.

- امنیت اطلاعات :
اداره کل فرودگاههای استان گیلان اطلاعات شخصی و هویتی که شما بر روی سرورهاي رايانه فراهم کرده‌ايد، به شکل كنترل‌شده، امن و حفاظت‌شده، از دسترسي‌ها، استفاده و افشاهاي تأييد نشده محافظت مي‌كند . هنگامي كه اطلاعات شما به سايتي ديگر منتقل ميشود، با استفاده از كدسازي، مانند پروتكل SSL محافظت مي‌شود. اين اداره کل اطلاعات شخصي را بدون اجازه صريح شما استفاده و افشا نمي‌كند و به اشخاص ثالث ارائه نمي دهد، مگر اينكه از طرف مراجع قضايي حكمي براي اين كار دريافت كند.


- محتوی وب سایت :
وب سایت اداره کل فرودگاههای استان گیلان علاوه بر سامانه مدیریت محتوا دارای چندين سامانه نرم افزاري   مي باشد که هر يک به منظور ارائه خدمات، اطلاع رساني فعاليت هاي سازمان و سرويس دهي بهتر به مراجعين ، عموم مردم طراحي شده است .

- استفاده از کوکی ها : 
پایگاه اینترنتی اداره کل فرودگاههای استان گیلان از کوکی‌ها به منظور کمك كردن به شما در راستاي شخصي‌سازي تجربه آنلاين‌تان استفاده مي‌كند. كوكي يك فايل متني است كه توسط سرور پرتال بر روي هارد ديسك شما قرار داده مي‌شود تا بتواند اطلاعاتي در مورد استفاده شما از تارنما داشته باشد. كوكي‌ها نمي‌توانند به منظور اجراي برنامه‌ها يا ارائه ويروس‌ها به رايانه شما مورد استفاده قرار گيرند.
شما توانایی پذیرش یا رد کوکی‌ها را داريد. بسياري از مرورگرها به طور خودکار کوکي‌ها را قبول مي‌كنند اما اگر خواستيد، مي‌توانيد معمولاً تنظيمات مرورگر خود را براي نپذيرفتن كوكي‌ها تنظيم كنيد.


- مالکیت معنوی و حق انتشار :
این پرتال و همه محتوای آن بر مبنای قوانین کشور جمهوری اسلامي ايران ، تحت مالکيت معنوي اداره کل فرودگاههای استان گیلان مي‌باشد. هرگونه توليد مشابه، ارسال به شخص ثالث، انتشار در زير سايت‌ها و يا چاپ تمام يا بخشي از هر نوع محتواي موجود در اين سايت فقط با ذکر نام منبع مجاز است.
هیچ نام ،آرم یا علائم تجاری و خدماتی به منظور تبلیغات در پرتال وجود ندارد.
ممکن است پیوندهایی به سایت‌هایي غير از سايت‌هاي اداره کل فرودگاههای استان گیلان وجود داشته باشد که در اين صورت، حقوق مالکيت معنوي ما محتواي آن سايت‌ها را در بر نمي‌گيرد و براي اطلاع از نحوه استفاده از محتواي آنها به بخش شرايط و قوانين و يا بخش مالكيت معنوي خود آن سايت‌ها بايد رجوع شود.

لازم به ذکر است با افراد خاطی طبق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران برخورد خواهد شد.

 
- اطلاعات تماس :

اداره کل فرودگاههای استان گیلان نظرات شما در خصوص محتوای " بیانه حفظ حریم شخصی" اين اداره کل را گرامي مي‌دارد. اگر معتقديد که اداره کل فرودگاههای استان گیلان به اين بيانه وفادار نمانده، لطفا از طريق آدرسinfo.rasht@airport.ir با ما تماس بگیرید. این مجموعه تمام تلاش خود را خواهد کرد تا جهت بهره گیری لازم از پرتال اداره کل و امنيت اطلاعات پيگيريهايي مطابق با قوانين و مقررات را به نحو شايسته انجام دهد.