اخبار اخبار

۲ مهر ۱۳۹۹
مديرکل منابع انساني، تشکيلات و آموزش بر اصلاح فرايندها در بخش امور کارکنان و همچنين تسهيل و خدمات دهي مناسب به آنان تاکيد کرد.
۲ مهر ۱۳۹۹
در سومين روز از هفته دفاع مقدس، رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران ضمن بازديد از نمايشگاه فعاليت ها و اقدامات فرودگاهيان در دوران جنگ تحميلي از جمعي از ايثارگران و خانواده شهداي دفاع مقدس قدرداني کرد.
۳۱ شهريور ۱۳۹۹
سيدمحسن ميرحسيني سرپرست اداره کل فرودگاه استان گيلان طي ارسال پيامي آغاز هفته دفاع مقدس را تبريک گفت.
۱ مهر ۱۳۹۹
نصب دو دستگاه سامانه صدور کارت پرواز براي مسافران بدون بار در فرودگاه سردارجنگل رشت.
۳۱ شهريور ۱۳۹۹
همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس، جمعي از کارکنان اداره کل و ارگانهاي مستقر در فرودگاه استان گيلان با حضور در گلزار شهداي شهر رشت با آرمانهاي شهدا تجديد ميثاق کردند.
۳۱ شهريور ۱۳۹۹
رئيس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در پيام ضمن تبريک آغاز هفته دفاع مقدس، از اين رويداد به عنوان ماندگارترين و غرور انگيزترين رخداد و عينيت اتحاد و ايثارگري ملت در تاريخ کشور ياد کرد.
۲۹ شهريور ۱۳۹۹
معاون توسعه مديريت و منابع شرکت فرودگاه‎ها و ناوبري هوايي ايران با بيان اينکه پيشنهاد تطويل باند و احداث باند دوم در فرودگاه رشت ضروري است، گفت: براي توسعه زيرساخت ها نيازمند تأمين اعتبارات از طريق منابع ملي و استاني هستيم.
۳۰ شهريور ۱۳۹۹
با وجود تغيير ساعت رسمي کشور در ساعت ٢٤ روز ۳۰شهريور، پروازهاي فرودگاه هاي سراسر کشور بر اساس زمان مندرج در بليت انجام خواهند شد.
۲۶ شهريور ۱۳۹۹
در نشست مشترک مديرعامل شرکت هواپيمايي جمهوري اسلامي ايران، کوچکي نژاد نماينده مردم رشت در مجلس شوراي اسلامي و سرپرست فرودگاه رشت، ظرفيت هاي هوانوردي و اقتصادي اين فرودگاه تشريح شد.
۲۴ شهريور ۱۳۹۹
جلسه مجمع عادي سالانه شرکت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران با استماع گزارش هيات مديره و رسيدگي به صورت‌هاي مالي منتهي به پايان اسفند ۱۳۹۸ برگزار شد.
۲۵ شهريور ۱۳۹۹
سرپرست مديريت رفاه گفت: به منظور ايجاد شناسنامه سلامت الکترونيک کارکنان شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران، پايش(چکاپ) سلامت کارکنان فرودگاه ها در دو فاز انجام مي شود.
۲۴ شهريور ۱۳۹۹
اداره کل منابع انساني، تشکيلات و آموزش، مفاد امتحاني پنج عنوان شغلي براي متقاضيان استخدام در شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران را در قالب هشتمين آزمون فراگير استخدامي دستگاه هاي اجرايي را اعلام کرد.
۲۳ شهريور ۱۳۹۹
به منظور لزوم خدمت رساني کامل و حسن اجراي قانون جامع ايثارگران، نمايندگان اقشار ايثارگران در شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران معرفي و منصوب شدند.
۲۳ شهريور ۱۳۹۹
سرپرست اداره کل فرودگاه استان گيلان,در چهارمين جلسه شوراي فرهنگي فرودگاه سردار جنگل رشت که با موضوع گراميداشت چهلمين سالگرد هفته دفاع مقدس برگزار شد, علاوه بر تاکيد بر اجراي دستورالعمل هاي ابلاغ شده از استانداري,از برگزاري نمايشگاه هفته دفاع مقدس در ترمينال پروازهاي داخلي اين فرودگاه خبر داد.
۲۲ شهريور ۱۳۹۹
معاون هماهنگي امور عمراني استانداري گيلان ضمن بازديد از پروژه هاي در دست اجراي فرودگاه سردار جنگل رشت،به کنترل ساخت و سازها در حرائم اين فرودگاه تاکيد کرد.
۲۲ شهريور ۱۳۹۹
معاون توسعه مديريت و منابع شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران از استخدام ۱۹۴ نفر در پنج عنوان شغلي از طريق برگزاري هشتمين آزمون مشترک فراگير دستگاه هاي اجرايي خبر داد.
۲۲ شهريور ۱۳۹۹
مديرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران با اشاره به برنامه‌ريزي براي انتقال ۹ فرودگاه‌ نفتي به شرکت فرودگاه‌ها، گفت: با تشکيل کميته‌هاي مشترک، فرآيند انتقال فرودگاه‌هاي وزارت نفت از فرودگاه عسلويه آغاز و پس از آن عمليات انتقال ساير فرودگاه‌ها به مرور انجام مي‌شود.
۱۹ شهريور ۱۳۹۹
ثبت‌نام در آزمون استخدامي شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران از فردا ۲۰ شهريور ماه از طريق سايت سازمان سنجش آغاز مي شود.
۲۳ شهريور ۱۳۹۹
رئيس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران گفت: پروازهاي فرودگاه هاي تحت مالکيت شرکت در مرداد 99 نسبت به ماه مشابه سال گذشته 27 درصد و اعزام و پذيرش مسافر نيز 42 درصد کاهش يافته است.
۱۹ شهريور ۱۳۹۹
رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در بازديد از مرکز راهبري ايمني و عمليات اضطراري و نظارت بر کيفيت خدمات فرودگاهي بر فعاليت جدي تر و مستمر اين مرکز با نگاهي فرابخشي و همکاري بيشتر واحدهاي مختلف تاکيد کرد.